ASTRA B SLIM obdĺžniková vaňa 165x75x48cm, biela 32611S
ASTRA B SLIM obdĺžniková vaňa 165x75x48cm, biela 32611S
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-32611S |
Dostupnosť:
na objednávku
- K vani je nutné použiť prepadovú súpravu s dĺžkou min. 775 mm
- Podmienkou záruky na produkt je použitie odporúčaného typu podstavca
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 165x75x48 cm |
| Dĺžka | 1650 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 255.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdĺžnikové |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraja 18 mm (SLIM) |
| Hmotnosť / ks | 21.4500 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729084136 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
Podstavec k akrylátovej vani Polysan, L-515 mm, pár PO60-60
expedícia do 8 dní32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 456,66 €
Pri platbe vopred iba 1 350,00 €
MIMOA SLIM obdĺžniková vaňa 170x75x39cm, biela 71709S
na objednávku406,15 €
Pri platbe vopred iba 376,00 €
1 675,21 €
Pri platbe vopred iba 1 590,00 €


