ASTRA DR MONOLITH nástenná stojaca vaňa 160x75x60cm, biela/čierna 34611MDRB
ASTRA DR MONOLITH nástenná stojaca vaňa 160x75x60cm, biela/čierna 34611MDRB
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-34611MDRB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 160x75x60 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 255.00 l |
| Barva | Bílá/Černá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Nástěnné |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 37.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729082880 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | černá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
557,01 €
Pri platbe vopred iba 513,00 €
TEKA Komínový odsávač pár DLV 98660 TOS BK Čierna, š= 90 cm
expedícia do 14 dní517,18 €
Pri platbe vopred iba 476,00 €
TEKA Komínový odsávač pár DLV 99670 TOS BK Čierna, š= 90 cm
expedícia do 14 dní580,89 €
Pri platbe vopred iba 535,00 €

