ASTRA L MONOLITH asymetrická vaňa 160x75x60cm, biela/carina
ASTRA L MONOLITH asymetrická vaňa 160x75x60cm, biela/carina
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-33611M.41 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | MONOLITH |
| Rozměr | 160x75x60 cm |
| Délka | 1600 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 255.00 l |
| Barva | Bílá/Černá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 37.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729078401 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 let |
| Farba doplnku | šedá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 699,26 €
Pri platbe vopred iba 1 613,00 €
1 929,83 €
Pri platbe vopred iba 1 832,00 €
SUSSI R rohová stojaca vaňa, liaty mramor 160x70x49, 5cm, biela 90191R
expedícia do 8 dní1 544,08 €
Pri platbe vopred iba 1 431,00 €


