ASTRA O hydromasážna vaňa, 165x75x48cm, Attraction Hydro, chróm 56868
ASTRA O hydromasážna vaňa, 165x75x48cm, Attraction Hydro, chróm 56868
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-35611.3010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 165x75x48 cm |
| Délka | 1650 mm |
| Šířka | 750 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 225.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Oválné |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO |
| Hmotnost / ks | 43.4000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729054283 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Zvukoizolačná samolepiaca páska k vani, 3m 93400
expedícia do 8 dní12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
Mohlo by vás zaujímať
37,32 €
Pri platbe vopred iba 35,00 €
Rea Kúpeľňový vešiak Ring 210 OSTE CHROME REA-88070
expedícia do 12 dní15,42 €
Pri platbe vopred iba 15,00 €

