ASTRA R hydromasážna vaňa, 165x80x48cm, Attraction Hydro, chróm 56856
ASTRA R hydromasážna vaňa, 165x80x48cm, Attraction Hydro, chróm 56856
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-34611.3010 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Série | HYDROMASÁŽNÍ SYSTÉMY |
| Rozměr | 165x80x48 cm |
| Délka | 1650 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 255.00 l |
| Barva | Bílá |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Masážní systém | ATTRACTION HYDRO |
| Hmotnost / ks | 44.8200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590729048695 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
AXIA stojanková bidetová batéria bez výpuste, chróm 518/S
expedícia do 8 dní177,54 €
Pri platbe vopred iba 168,00 €
SOLARIS stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat WD003B
expedícia do 8 dní124,17 €
Pri platbe vopred iba 118,00 €

