ASTRA R MONOLITH asymetrická vaňa 160x75x60cm, biela/čierna 34611MB
ASTRA R MONOLITH asymetrická vaňa 160x75x60cm, biela/čierna 34611MB
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-34611MB |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Séria | MONOLITH |
| Rozmer | 160x75x60 cm |
| Dĺžka | 1600 mm |
| Šírka | 750 mm |
| Výška | 600 mm |
| Objem | 255.00 l |
| Farba | Bielo-čierna |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Inštalácia | Inštalácia do pravého rohu |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Hmotnosť / ks | 37.0000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729002178 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | černá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
ODESSA pneumatická vaňová zástena 970 mm, strieborný rám, číre sklo 37127
expedícia do 8 dní560,60 €
Pri platbe vopred iba 519,00 €
11,29 €
Pri platbe vopred iba 10,00 €
Mohlo by vás zaujímať
376,54 €
PANEDA umývadlová skrinka 69,5x55x45,2cm, biela PN270
expedícia do 8 dní186,41 €
Pri platbe vopred iba 177,00 €


