ASTRA R panel čelný 34812
ASTRA R panel čelný 34812
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-34812 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 165x58 cm |
| Dĺžka | 1650 mm |
| Výška | 580 mm |
| Farba | Biela |
| Materiál | ABS/PMMA |
| Inštalácia | Panel pravý |
| Hmotnosť / ks | 10.2600 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729044802 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba doplnku | bílá |
Príslušenstvo
54,28 €
Pri platbe vopred iba 50,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Toro obdĺžniková sprchová vanička SMC 170 x 70 cm, biela, biely kryt - 43107017-W
expedícia do 10 dní261,17 €
Mexen Toro obdĺžniková sprchová vanička SMC 170 x 70 cm, čierna, čierny kryt - 43707017-B
expedícia do 10 dní273,43 €

