ASTRA WL SLIM asymetrická vaňa 165x90x48cm, biela 30611S
ASTRA WL SLIM asymetrická vaňa 165x90x48cm, biela 30611S
| Výrobca: | Výrobca: Polysan |
| Kód: | Kód: UBC-30611S |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozmer | 165x90x48 cm |
| Dĺžka | 1650 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 480 mm |
| Objem | 255.00 l |
| Farba | Biela |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Asymetrické |
| Inštalácia | Inštalácia do ľavého rohu |
| Priemer odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Výška okraja 18 mm (SLIM) |
| Hmotnosť / ks | 25.6800 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590729085447 |
| Taric | 39221000 |
| Záruka | 10 rokov |
| Farba doplnku | bílá |
| Materiál | akrylát |
Príslušenstvo
32,42 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
expedícia do 8 dní
3,60 €
Pri platbe vopred iba 3,00 €
skladom
12,72 €
Pri platbe vopred iba 12,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
194,88 €
Pri platbe vopred iba 181,00 €
Vaňová súprava s napúšťaním, bovden, dĺžka 675mm, zátka 72mm, biela 71685W
expedícia do 8 dní214,55 €
Pri platbe vopred iba 199,00 €
Mohlo by vás zaujímať
WARM TILES vykurovacia rohož do kúpeľne 5,1m2, 810W WTM51
expedícia do 8 dní152,63 €
Pri platbe vopred iba 145,00 €
WARM TILES vykurovacia rohož do kúpeľne 2,1m2, 340W
na objednávku133,42 €
Pri platbe vopred iba 127,00 €


