ASTRO zrkadlo s LED osvetlením 1000x700mm, kozmetické zrkadlo MIRL4
ASTRO zrkadlo s LED osvetlením 1000x700mm, kozmetické zrkadlo MIRL4
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-MIRL4 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | ASTRO |
| Rozměr | 100x70 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 700 mm |
| Typ zrcadla | Zrcadla s osvětlením, Zrcadla s kosmetickým zrcátkem |
| Tvar | Obdélník |
| Ovládání světla | Není součástí |
| Stupeň krytí | IP44 |
| Barva LED | Denní bílá (4 000 - 5 000 K) |
| Svítivost | 1071 lm |
| Životnost (LED) | 30000 hod. |
| Výbava | Ochrana proti korozi |
| Hmotnost / ks | 10.6500 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913816673 |
| Taric | 70099100 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Mohlo by vás zaujímať
GEMINI zrkadlo s LED osvetlením 550x550mm GM055
expedícia do 8 dní158,68 €
Pri platbe vopred iba 151,00 €
RETRO zrkadlo v drevenom ráme 700x1150mm, buk 1680
na objednávku414,14 €
Pri platbe vopred iba 393,00 €
BRETO zrkadlo s LED osvetlením a policou 1200x608mm BT120
expedícia do 8 dní289,60 €
Pri platbe vopred iba 275,00 €


