ASTYLE stolička 40x41x25cm, masív prírodný dub AS410 60469
ASTYLE stolička 40x41x25cm, masív prírodný dub AS410 60469
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AS410 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 400x410x250 mm |
| Šířka | 400 mm |
| Výška | 410 mm |
| Hloubka | 250 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dřevo |
| Materiál | Masiv dřevo |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Sedátko / Stolička |
| Nosnost | 150.0000 kg |
| Hmotnost / ks | 4.6601 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913115387 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
Podobný tovar
Mohlo by vás zaujímať
WARM TILES vykurovacia rohož do kúpeľne 7,6m2, 1210W WTM76
expedícia do 8 dní213,12 €
Pri platbe vopred iba 202,00 €
WARM TILES vykurovacia rohož do kúpeľne 4,2m2, 670W WTM42
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €

