ATTILA keramické umývadlo, priemer 42,5 cm, slonová kosť DK005
ATTILA keramické umývadlo, priemer 42,5 cm, slonová kosť DK005
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-DK005 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | ATTILA |
| Rozmer | 43x14 cm |
| Priemer zátky | 430 mm |
| Šírka | 430 mm |
| Výška | 140 mm |
| Hĺbka | 430 mm |
| Farba | Hnedá |
| Materiál | Keramika |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | Bez otvoru |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Kruh |
| Hmotnosť / ks | 7.4000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913821844 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ne |
| Farba keramiky | hnědá |
Doporučujeme přikoupit
Aqualine Umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32mm okrúhly, chróm CV1003
expedícia do 8 dní21,92 €
Pri platbe vopred iba 21,00 €
Uzatvárateľná kul.umýv.výpust s prepadom aj bez,Click Clack,V max 80mm,chróm7533.370.5
expedícia do 8 dní29,35 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
KING umývadlový sifón 1'1/4, odpad 32 mm, ABS/chróm 0595PR25K7
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podobný tovar
FORMIGO betónové umývadlo na dosku, ? 39cm, piesková FG314
expedícia do 8 dní248,69 €
Pri platbe vopred iba 236,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Blanco CLARON 400-U DURINOX 523385 jednodrez bez odkvapu nerez Durinox® drez pod dosku
na objednávku647,68 €
Pri platbe vopred iba 600,00 €
TEKA drez nerez STARBRIGHT 45 E-XN 1B X 115020011
expedícia do 14 dní72,04 €
Pri platbe vopred iba 65,00 €


