AURUM nerezové umývadlo 55x42 cm, vrátane výpuste, antracit AU102
AURUM nerezové umývadlo 55x42 cm, vrátane výpuste, antracit AU102
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AU102 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AURUM |
| Rozmer | 55x11x42 cm |
| Šírka | 550 mm |
| Výška | 110 mm |
| Hĺbka | 420 mm |
| Farba | Čierna |
| Materiál | Nerez |
| Inštalácia | Na postavenie |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Počet otvorov pre batériu | 1 otvor |
| Prepad | NIE |
| Tvar | Obdĺžnik |
| Výbava | S výpustí, PVD povrchová úprava |
| Hmotnosť / ks | 9.7000 kg |
| EAN | 8590913919503 |
| Taric | 73241000 |
| Záruka | 2 roky |
| S otvorom na batériu | ano |
| Farba keramiky | černá |
Mohlo by vás zaujímať
284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
284,28 €
Pri platbe vopred iba 270,00 €
MARIANA keramické umývadlo 58x14,5x41,5 cm, na dosku AR483
expedícia do 8 dní141,97 €
Pri platbe vopred iba 135,00 €


