AVICE doska 100x36cm, aquamarine AV1066
AVICE doska 100x36cm, aquamarine AV1066
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1066 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 100x5x36 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Tyrkysová |
| Dekor | Aquamarine |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 10.9000 kg |
| EAN | 8590913937538 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | šedá |
Príslušenstvo
113,97 €
Pri platbe vopred iba 108,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Mohlo by vás zaujímať
FLEXIA vanička z liateho mramoru s možnosťou úpravy rozmeru, 130x90cm, béžová mat 57507
na objednávku465,49 €
Pri platbe vopred iba 440,00 €
Mexen Toro obdĺžniková sprchová vanička SMC 130 x 90 cm, čierna, čierny kryt - 43709013-B
expedícia do 10 dní272,01 €
Mexen Hugo obdĺžniková sprchová vanička SMC 130 x 90 cm, čierna, zlatý kryt - 42709013-G
expedícia do 10 dní241,83 €

