AVICE doska 100x36cm, old wood AV1068
AVICE doska 100x36cm, old wood AV1068
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1068 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 100x5x36 cm |
| Šířka | 1000 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Old wood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 10.9000 kg |
| EAN | 8590913937552 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
234,46 €
Pri platbe vopred iba 222,00 €
Doska DTDL 880x18x440mm, brest bardini DT088-1313
na objednávku71,87 €
Pri platbe vopred iba 68,00 €

