AVICE doska 110x36cm, dub starobiely AV1165
AVICE doska 110x36cm, dub starobiely AV1165
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1165 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 110x5x36 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub starobílý |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 12.0000 kg |
| EAN | 8590913937620 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | šedá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
REA Umývadlo volne stojace Daria REA-U9900
expedícia do 12 dní203,21 €
Pri platbe vopred iba 198,00 €


