AVICE doska 110x36cm, štiepaný kameň AV1169
AVICE doska 110x36cm, štiepaný kameň AV1169
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1169 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 110x5x36 cm |
| Šířka | 1100 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Černá |
| Dekor | Štípaný kámen |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 12.0000 kg |
| EAN | 8590913937668 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | černá |
Doporučujeme přikoupit
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 55 x 202 cm, 8 mm priehľadná, chróm - 800-055-104-01-00
expedícia do 10 dní214,99 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 55 x 202 cm, 8 mm priehľadná, biela - 800-055-104-20-00
expedícia do 10 dní214,99 €
Mexen Kioto-F Sprchová zástena s rámom 55 x 202 cm, 8 mm priehľadná, kartáčovaná meď - 800-055-104-65-00
expedícia do 10 dní232,66 €

