AVICE doska 110x39cm, štiepaný kameň AV1119
AVICE doska 110x39cm, štiepaný kameň AV1119
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1119 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 110x39 cm |
| Šírka | 1100 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Farba | Čierna |
| Dekor | Štiepaný kameň |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Hmotnosť / ks | 13.2700 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913889295 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | šedá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
AVICE doska 120x50cm, štiepaný kameň AV129
expedícia do 8 dní159,40 €
Pri platbe vopred iba 151,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Lunar T s pravými pántami 110 x 80 cm, priehľadný, kartáčovaný nikel - 834T-110-080-97-00-P
expedícia do 10 dní518,29 €
SAT Walk-in XM 1075x2000 a stena SATBWIXM110STE80C
expedícia do 4 dní836,56 €
Pri platbe vopred iba 700,00 €
Posuvný sprchovací kút Mexen Velar 110 x 80 cm, grafit, kartáčovaný nikel - 871-110-080-41-97
expedícia do 10 dní530,07 €


