AVICE doska 120x36cm, dub Rover AV1264
AVICE doska 120x36cm, dub Rover AV1264
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1264 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 120x5x36 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub rover |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 13.1000 kg |
| EAN | 8590913937712 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 444,54 €
Pri platbe vopred iba 1 337,00 €
913,07 €
Pri platbe vopred iba 845,00 €

