AVICE doska 120x39cm, dub tmavý AV11211
AVICE doska 120x39cm, dub tmavý AV11211
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV11211 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 120x39 cm |
| Šírka | 1200 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Dub tmavý |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Hmotnosť / ks | 14.4400 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913889349 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
140,88 €
Pri platbe vopred iba 134,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
1 088,62 €
Pri platbe vopred iba 1 008,00 €
Mexen Lunar Sprchová zástena pravá 160 x 200 cm, 8 mm priehľadná, strieborná - 830-160-000-95-00-P
expedícia do 10 dní306,51 €
Mexen Kyoto sprchová stena 160 x 200 cm, transparentná 8 mm, chróm - 800-160-101-01-00
expedícia do 10 dní272,81 €


