AVICE doska 140x36cm, aquamarine AV1466
AVICE doska 140x36cm, aquamarine AV1466
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1466 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 140x5x36 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Tyrkysová |
| Dekor | Aquamarine |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 15.3000 kg |
| EAN | 8590913937965 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | šedá |
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 350x280x40mm, lakovaná oceľ, čierna mat, 1 ks 30375
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Podperná konzola 350x150x40mm, lakovaná oceľ, biela mat, 1 ks 30378
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Milo granitový drez s 1 misou a kuchynskou batériou Rita, čierna - 6505-77-670300-00
expedícia do 10 dní141,40 €
Mexen Milo 1miskový granitový drez s kuchynskou batériou Aster, sivá - 6505-71-73450-07-B
expedícia do 10 dní234,29 €
Mexen Diego 1-miskový granitový drez s kuchynskou batériou Duo, sivá - 6512-71-671701-07-B
expedícia do 10 dní246,07 €

