AVICE doska 140x36cm, dub Rover AV1464
AVICE doska 140x36cm, dub Rover AV1464
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1464 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 140x5x36 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub rover |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 15.3000 kg |
| EAN | 8590913937941 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
348,31 €
Pri platbe vopred iba 330,00 €
77,91 €
Pri platbe vopred iba 74,00 €

