AVICE doska 150x36cm, dub starobiely AV1565
AVICE doska 150x36cm, dub starobiely AV1565
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1565 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 150x5x36 cm |
| Šířka | 1500 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Dub starobílý |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 16.4000 kg |
| EAN | 8590913938054 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | šedá |
| Odtieň drezu | šedá |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací pravý 110 x 85 cm, priehľadný, kartáčované zlato - 8A6T-110-085-55-00-P
expedícia do 10 dní453,50 €
Mexen Velar L posuvný sprchovací kút 100 x 120 cm, grafit, kartáčovaná pištoľovo sivá - 871-100-120-43-66
expedícia do 10 dní603,71 €
Mexen Pretoria sklopná sprchová kabína 90 x 80 cm, priehľadná, zlatá - 852-090-080-50-00
expedícia do 10 dní366,31 €

