AVICE doska 160x50cm, old wood AV168
AVICE doska 160x50cm, old wood AV168
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV168 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | DOSKY AVICE |
| Rozmer | 160x49,5 cm |
| Šírka | 1600 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 495 mm |
| Farba | Hnedá |
| Dekor | Old wood |
| Možnosti farebného prevedenia | Podľa vzorkovníka |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Inštalácia | Závesné na stenu |
| Typ skrinky | Doska |
| Typ umývadla | Umývadlo na dosku |
| Hmotnosť / ks | 24.3200 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913869754 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
332,31 €
Pri platbe vopred iba 315,00 €
AVICE 3x zásuvka 30x70, 5x48cm, biela (AV062) AV062-3030
na objednávku316,29 €
Pri platbe vopred iba 300,00 €
AVICE 2x zásuvka 45x30x48cm, biela (AV061) AV061-3030
expedícia do 8 dní236,25 €
Pri platbe vopred iba 224,00 €
Mohlo by vás zaujímať
CIRASA doska DTDL 141x1,8x46,5cm, biela lesk CR141-3030
na objednávku86,10 €
Pri platbe vopred iba 82,00 €
954,21 €
Pri platbe vopred iba 905,00 €


