AVICE doska 170x36cm, old wood AV1768
AVICE doska 170x36cm, old wood AV1768
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1768 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 170x5x36 cm |
| Šířka | 1700 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Old wood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 18.6000 kg |
| EAN | 8590913938290 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Podperná konzola 350x150x40mm, lakovaná oceľ, biela mat, 1 ks 30378
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
298,46 €
Pri platbe vopred iba 276,00 €
302,42 €
Pri platbe vopred iba 280,00 €

