AVICE doska 180x36cm, dub Rover AV1864
AVICE doska 180x36cm, dub Rover AV1864
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1864 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 180x5x36 cm |
| Šířka | 1800 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub rover |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 19.7000 kg |
| EAN | 8590913938337 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Podperná konzola 350x280x40mm, lakovaná oceľ, čierna mat, 1 ks 30375
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
86,10 €
Pri platbe vopred iba 82,00 €
Doska DTDL 1554x18x440mm, antracit matný DT155-3434
na objednávku109,94 €
Pri platbe vopred iba 104,00 €

