AVICE doska 190x36cm, štiepaný kameň AV1969
AVICE doska 190x36cm, štiepaný kameň AV1969
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV1969 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 190x5x36 cm |
| Šířka | 1900 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Černá |
| Dekor | Štípaný kámen |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 20.8000 kg |
| EAN | 8590913938511 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | černá |
Doporučujeme přikoupit
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Doska DTDL 1554x18x440mm, borovica rustik DT155-1616
na objednávku85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €

