AVICE doska 200x36cm, aquamarine AV2066
AVICE doska 200x36cm, aquamarine AV2066
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV2066 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 200x5x36 cm |
| Šířka | 2000 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Tyrkysová |
| Dekor | Aquamarine |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 21.9000 kg |
| EAN | 8590913938573 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | šedá |
Doporučujeme přikoupit
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať

