AVICE doska 200x36cm, dub Rover AV2064
AVICE doska 200x36cm, dub Rover AV2064
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV2064 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 200x5x36 cm |
| Šířka | 2000 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub rover |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 21.9000 kg |
| EAN | 8590913938542 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere Mexen Lunar-F pravé skladacie 90 cm, priehľadné, kartáčovaná meď - 836-090-000-65-00-P
expedícia do 10 dní332,78 €
Mexen Apia posuvné sprchové dvere 90 cm, priehľadné, zlaté - 845-090-000-50-00
expedícia do 10 dní163,23 €

