AVICE doska 210x36cm, old wood AV2168
AVICE doska 210x36cm, old wood AV2168
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV2168 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 210x5x36 cm |
| Šířka | 2100 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Old wood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 23.0000 kg |
| EAN | 8590913938702 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Mohlo by vás zaujímať
HANG držiak uterákov pod umývadlo 460x98mm, čierna mat
na objednávku33,44 €
Pri platbe vopred iba 32,00 €

