AVICE doska 210x36cm, šedý kameň AV21610
AVICE doska 210x36cm, šedý kameň AV21610
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV21610 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 210x5x36 cm |
| Šířka | 2100 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Šedý kámen |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 23.0000 kg |
| EAN | 8590913938726 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | šedá |
Doporučujeme přikoupit
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Podperná konzola 350x280x40mm, lakovaná oceľ, čierna mat, 1 ks 30375
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
294,86 €
Pri platbe vopred iba 273,00 €
Mexen Diego 1-miskový granitový drez s kuchynskou batériou Carla, béžová - 6512-69-670700-70
expedícia do 10 dní222,51 €
Mexen Milo 1-miskový granitový drez s kuchynskou batériou Aster, biela - 6505-20-73450-07
expedícia do 10 dní192,32 €

