AVICE doska 220x36cm, dub Rover AV2264
AVICE doska 220x36cm, dub Rover AV2264
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV2264 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 220x5x36 cm |
| Šířka | 2200 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub rover |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 24.1000 kg |
| EAN | 8590913938771 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Franke pachové filtre pre odsávače s dlhou životnosťou, súprava 2 ks UF 11 112.0174.994
na objednávku92,25 €
Pri platbe vopred iba 88,00 €
13,84 €
Pri platbe vopred iba 13,00 €
Franke náhradný pachový filter pre odsávač FMY 839 HI, sokel 10 cm, UF 22 112.0548.448
na objednávku239,85 €
Pri platbe vopred iba 228,00 €

