AVICE doska 230x36cm, old wood AV2368
AVICE doska 230x36cm, old wood AV2368
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV2368 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 230x5x36 cm |
| Šířka | 2300 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Old wood |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 25.2000 kg |
| EAN | 8590913938948 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Doporučujeme přikoupit
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Podperná konzola 350x280x40mm, lakovaná oceľ, čierna mat, 1 ks 30375
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Podperná konzola 305x160x32mm, pozinkovaná oceľ, 1 ks 30386
expedícia do 8 dní7,65 €
Pri platbe vopred iba 7,00 €
Mohlo by vás zaujímať
KUBE X bidet závesný 36x55cm, čierna mat 9465126
na objednávku586,70 €
Pri platbe vopred iba 557,00 €
KUBE X bidet stojaci, 36x55cm, biela mat 9462109
na objednávku618,71 €
Pri platbe vopred iba 587,00 €

