AVICE doska 240x36cm, aquamarine AV2466
AVICE doska 240x36cm, aquamarine AV2466
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV2466 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 240x5x36 cm |
| Šířka | 2400 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Tyrkysová |
| Dekor | Aquamarine |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 26.3000 kg |
| EAN | 8590913939013 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | šedá |
Doporučujeme přikoupit
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
OTHELLO MONO SLIM vykurovacie teleso 300x1890 mm, biela matná 2301189030SB
expedícia do 8 dní533,32 €
Pri platbe vopred iba 506,00 €
Mexen G00 uhlový/priamy termostatický set s krytom R, Duplex, DN50, antracit - W908-900-905-66
expedícia do 10 dní54,18 €

