AVICE doska 240x36cm, cement AV2467
AVICE doska 240x36cm, cement AV2467
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV2467 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 240x5x36 cm |
| Šířka | 2400 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Cement |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 26.3000 kg |
| EAN | 8590913939020 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | šedá |
Doporučujeme přikoupit
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
Podperná konzola 350x150x40mm, lakovaná oceľ, biela mat, 1 ks 30378
expedícia do 8 dní63,69 €
Pri platbe vopred iba 60,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mereo Sprchový set, spr. kút CK35123Z 90x90x185, sklo číre, vanička CV05M, sifón CK35123ZM
expedícia do 8 dní342,00 €
Pri platbe vopred iba 303,00 €
Polkruhový sprchovací kút Mexen Lunar, ľavý, výklopný, 90 x 70 cm, priehľadný, kartáčovaná meď - 833-090L-070P-65-00
expedícia do 10 dní574,26 €

