AVICE doska 250x36cm, aquamarine AV2566
AVICE doska 250x36cm, aquamarine AV2566
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV2566 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 250x5x36 cm |
| Šířka | 2500 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Tyrkysová |
| Dekor | Aquamarine |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 27.4000 kg |
| EAN | 8590913939112 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | šedá |
Príslušenstvo
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
AVICE sušiak osušky, 600x95mm, čierna mat VC475
expedícia do 8 dní29,18 €
Pri platbe vopred iba 28,00 €
Mohlo by vás zaujímať
1 122,52 €
Pri platbe vopred iba 1 037,00 €
144,14 €
Pri platbe vopred iba 133,00 €
193,86 €

