AVICE doska 250x36cm, dub tmavý AV25611
AVICE doska 250x36cm, dub tmavý AV25611
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV25611 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 250x5x36 cm |
| Šířka | 2500 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub tmavý |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 27.4000 kg |
| EAN | 8590913939174 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
40,91 €
Pri platbe vopred iba 39,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
578,86 €
Pri platbe vopred iba 549,00 €
Doska DTDL 1554x18x440mm, borovica rustik DT155-1616
na objednávku85,03 €
Pri platbe vopred iba 81,00 €

