AVICE doska 70x36cm, dub tmavý AV07611
AVICE doska 70x36cm, dub tmavý AV07611
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV07611 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 70x5x36 cm |
| Šířka | 700 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub tmavý |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 7.7000 kg |
| EAN | 8590913937255 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Príslušenstvo
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
67,24 €
Pri platbe vopred iba 64,00 €
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
74,35 €
Pri platbe vopred iba 71,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Sprchové dvere Mexen Mist-H L s ľavými pántami 90 cm, priehľadné, chróm - 8A5L-090-000-01-00-L
expedícia do 10 dní282,70 €
717,91 €
Pri platbe vopred iba 665,00 €
Sprch.dv. pev.segm. Fusion 90 čierne T SATFUDP90CT
expedícia do 4 dní232,52 €
Pri platbe vopred iba 194,00 €

