AVICE doska 80x36cm, šedý kameň AV08610
AVICE doska 80x36cm, šedý kameň AV08610
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV08610 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | DESKY AVICE |
| Rozměr | 80x5x36 cm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 360 mm |
| Barva | Šedá |
| Dekor | Šedý kámen |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 8.8000 kg |
| EAN | 8590913937279 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Odtieň drezu | šedá |
Príslušenstvo
31,84 €
Pri platbe vopred iba 30,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Doska Rockstone 71x1, 2x46, 5cm, biela mat CRR071-0101 56421
expedícia do 8 dní195,32 €
Pri platbe vopred iba 185,00 €
Doska DTDL 680x18x440mm, borovica rustik DT068-1616
expedícia do 8 dní44,12 €
Pri platbe vopred iba 42,00 €

