AVICE doska 90x39cm, šedý kameň AV9910
AVICE doska 90x39cm, šedý kameň AV9910
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV9910 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozmer | 90x39 cm |
| Šírka | 900 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hĺbka | 390 mm |
| Farba | Šedá |
| Dekor | Šedý kameň |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Hmotnosť / ks | 10.8300 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913889240 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Odtieň drezu | šedá |
Príslušenstvo
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
na objednávku
Doporučujeme přikoupit
Mohlo by vás zaujímať
SAT Fusion vysoká umýv. čierna oválna SATBSFU285KPC
expedícia do 4 dní148,69 €
Pri platbe vopred iba 136,00 €
Podomietková umývadlová batéria REA LUNGO Long Titan + BOX
expedícia do 12 dní89,68 €
Pri platbe vopred iba 87,00 €


