AVICE doska pod umývadlo 100,7x48,8cm, hr.5cm, dub rover AV043 59797
AVICE doska pod umývadlo 100,7x48,8cm, hr.5cm, dub rover AV043 59797
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV043 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 100,7x48,8 cm |
| Šířka | 1007 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 488 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub rover |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 14.9000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113482 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Mohlo by vás zaujímať
258,30 €
Pri platbe vopred iba 245,00 €
867,59 €
Pri platbe vopred iba 801,00 €
Kúpeľňový set ELLA 40, 1x dvierka, ľavá, biela KSET-070 KSET-070
expedícia do 8 dní420,60 €
Pri platbe vopred iba 389,00 €

