AVICE doska pod umývadlo 80,7x48,8cm, hr.5cm, dub rover AV041 59795
AVICE doska pod umývadlo 80,7x48,8cm, hr.5cm, dub rover AV041 59795
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV041 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Rozměr | 80,7x48,8 cm |
| Šířka | 807 mm |
| Výška | 50 mm |
| Hloubka | 488 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub rover |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | DTD/HPL laminát |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Deska |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Hmotnost / ks | 12.1000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913113468 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | hnědá |
| Odtieň drezu | dřevodekor |
Mohlo by vás zaujímať
BRAND skrinka nízka 48x110x33cm, pravá, starobiela BA002
na objednávku647,18 €
Pri platbe vopred iba 614,00 €
434,44 €
Pri platbe vopred iba 405,00 €
LOREA skrinka s umývadlom 121x46x51, 5cm, pravá, dub alabama/biela mat LE090-2231-R-02
expedícia do 8 dní673,11 €
Pri platbe vopred iba 622,00 €

