AVONA oválne zrkadlo v ráme 50x100cm, zlato mat
AVONA oválne zrkadlo v ráme 50x100cm, zlato mat
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-AV500G |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | AVONA |
| Rozmer | 50x100 cm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1000 mm |
| Farba | Zlato mat |
| Materiál | Hliník |
| Typ zrkadla | Zrkadlá v ráme |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Výbava | Otočné o 90° |
| Hmotnosť / ks | 4.9000 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913943317 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
.
| Farba | zlatá |
| Odtieň drezu | zlatá |
Príslušenstvo
60,13 €
Pri platbe vopred iba 57,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
95,71 €
Pri platbe vopred iba 91,00 €
CONA SLIM zrkadlo v ráme 40x60cm, čierna NC245
expedícia do 8 dní88,58 €
Pri platbe vopred iba 84,00 €

