BARON ECO 6 l/min, stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm
BARON ECO 6 l/min, stojanková umývadlová batéria bez výpuste, chróm
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-612.002.12 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Série | BARON |
| Výška | 125 mm |
| Hloubka | 136 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Kruhové |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Průtok (3 bar) | 6.000 l/min |
| Hmotnost / ks | 1.0040 kg |
| Balení | 2 ks |
| EAN | 8590913121456 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 let |
| Farba batérie | chrom |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1"1/4, DN32mm, chróm 151.210.1
expedícia do 8 dní15,47 €
Pri platbe vopred iba 14,00 €
Rohový vretenový ventil 1/2'x3/8', chróm 181.867.1
expedícia do 8 dní6,86 €
Pri platbe vopred iba 6,00 €
Umývadlová výpusť 5/4“, click-clack, veľká zátka, chróm 151.307.1
expedícia do 8 dní18,23 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Vaňová zástena Mexen Lunar 2-krídla pravá 140 x 150 cm, priehľadná, strieborná - 897-140-100-95-00-P
expedícia do 10 dní294,72 €
Mexen Rox L 2dielna výsuvná vaňová zástena 170 + 70 x 150 cm, priehľadná, ružové zlato - 8C9L-170-070-60-00
expedícia do 10 dní468,63 €
Mexen Mist vaňová zástena 2-krídla pravá 130 x 150 cm, čierny rám, čierna - 8A9-130-002-70-70-P
expedícia do 10 dní232,85 €

