BARON podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm 612.042.1
BARON podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm 612.042.1
| Výrobca: | Výrobca: Bruckner |
| Kód: | Kód: UBC-612.042.1 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Séria | BARON |
| Šírka | 180 mm |
| Výška | 180 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Kruhové |
| Inštalácia | Podomietková |
| Druh ovládania | Páka |
| Druh prepínača na sprchu | Otočný |
| Výbava | Dvojcestné |
| Hmotnosť / ks | 0.4830 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913878381 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 7 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
77,90 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
UNIVERSAL podomietkové teleso, 2 výstupy 312.042.1
expedícia do 8 dní77,90 €
Pri platbe vopred iba 72,00 €
Sprchová súprava, výklopný držiak, chróm 621.100.1
expedícia do 8 dní20,87 €
Pri platbe vopred iba 19,00 €
Podobný tovar
SIEGER podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm 914.042.1
expedícia do 8 dní137,54 €
Pri platbe vopred iba 128,00 €
SCHMITZ podomietková sprchová batéria, 2 výstupy, chróm 863.042.1
expedícia do 8 dní27,58 €
Pri platbe vopred iba 26,00 €

