BASIC zrkadlová skrinka 1200 mm s dávkovačmi a senzorovými sušičmi rúk MUM000159
BASIC zrkadlová skrinka 1200 mm s dávkovačmi a senzorovými sušičmi rúk MUM000159
| Výrobca: | Výrobca: NOFER |
| Kód: | Kód: UBC-MUM000159 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | NOFER |
|---|---|
| Rozměr | 120x90x26,3 cm |
| Šířka | 1200 mm |
| Výška | 900 mm |
| Hloubka | 263 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Hmotnost / ks | 48.0155 kg |
| EAN | 8435368114908 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
| Farba | nepřiřazena |
| Odtieň drezu | nepřiřazena |
Príslušenstvo
81,48 €
Pri platbe vopred iba 77,00 €
expedícia do 8 dní
Mohlo by vás zaujímať
RAV JUNIOR Batéria umývadlová stojanková SAJ026.5
na objednávku48,74 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €
ANTEA trojprvková umývadlová batéria s výpustou, chróm / zlato 3022
expedícia do 8 dní227,34 €
Pri platbe vopred iba 216,00 €


