BEBÉ podomietková umývadlová batéria, zlato BB018/17
BEBÉ podomietková umývadlová batéria, zlato BB018/17
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB018/17 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 170 mm |
| Výška | 60 mm |
| Hloubka | 178 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Podomítková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 3.0630 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936012 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | zlatá |
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1´1/4, odpad 32 mm, okrúhly, zlato SI517
expedícia do 8 dní126,67 €
Pri platbe vopred iba 120,00 €
117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
Mohlo by vás zaujímať
DAISY kozmetické zrkadlo LED, čierna 03111010
expedícia do 8 dní45,89 €
Pri platbe vopred iba 44,00 €

