BEBÉ stojančeková bidetová batéria bez výpuste, chróm BB003
BEBÉ stojančeková bidetová batéria bez výpuste, chróm BB003
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB003 |
Dostupnosť:
expedícia do 8 dní
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Séria | BEBÉ |
| Šírka | 62 mm |
| Výška | 180 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Mosadz |
| Tvar | Dizajn |
| Inštalácia | Stojankové |
| Druh ovládania | Páka |
| Hmotnosť / ks | 1.5560 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913936029 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 rokov |
| Farba batérie | chrom |
Príslušenstvo
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
skladom
Doporučujeme přikoupit
24,55 €
Pri platbe vopred iba 23,00 €
ARCO rohový ventil A-80 1/2"x3/8", anticalc, chróm, pár NOV76MAC
expedícia do 8 dní17,43 €
Pri platbe vopred iba 17,00 €
19,40 €
Pri platbe vopred iba 18,00 €
Mohlo by vás zaujímať
Mexen Rox L posuvný sprchovací kút 90 x 75 cm, priehľadný, ružové zlato - 8C2L-090-075-60-00
expedícia do 10 dní450,58 €
Mexen Mist-F Duo skladací sprchovací kút ľavý 90 x 75 cm, čierny rošt, čierna - 8A6-090L-075P-70-77
expedícia do 10 dní500,62 €
Sprchovací kút Mexen Mist-F skladací ľavý 75 x 90 cm, čierny rošt, čierna - 8A6T-075-090-70-77-L
expedícia do 10 dní424,05 €

