BEBÉ stojančeková bidetová batéria bez výpuste, zlato BB003/17
BEBÉ stojančeková bidetová batéria bez výpuste, zlato BB003/17
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB003/17 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| 3D model | ANO |
| Šířka | 62 mm |
| Výška | 180 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Hmotnost / ks | 1.5560 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913936036 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Rohový ventil s matkou, 1/2'x 3/8', zlato 2020ZL
expedícia do 8 dní62,26 €
Pri platbe vopred iba 59,00 €
117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
Mohlo by vás zaujímať
ULTRASAN stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat UT003VB
expedícia do 8 dní216,37 €
Pri platbe vopred iba 200,00 €
SOLARIS stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat/chróm WD003BC
expedícia do 8 dní132,67 €
Pri platbe vopred iba 123,00 €
KAI stojanková bidetová batéria bez výpuste, čierna mat KA03/15
expedícia do 8 dní127,72 €
Pri platbe vopred iba 121,00 €

