BEBÉ stojanková umývadlová batéria bez výpuste, zlato BB002/17
BEBÉ stojanková umývadlová batéria bez výpuste, zlato BB002/17
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-BB002/17 |
Dostupnosť:
na objednávku
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | BEBÉ |
| Šířka | 62 mm |
| Výška | 204 mm |
| Barva | Zlato |
| Materiál | Mosaz |
| Tvar | Design |
| Instalace | Stojánková |
| Druh ovládání | Páka |
| Průměr kartuše | 35 mm |
| Výbava | Klasická |
| Hmotnost / ks | 1.7360 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913935978 |
| Taric | 84818011 |
| Záruka | 6 let |
.
| Farba batérie | zlatá |
Príslušenstvo
117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
expedícia do 8 dní
Doporučujeme přikoupit
Umývadlový sifón 1´1/4, odpad 32 mm, okrúhly, zlato SI517
expedícia do 8 dní126,67 €
Pri platbe vopred iba 120,00 €
117,05 €
Pri platbe vopred iba 111,00 €
Rohový ventil s rozetou, okrúhly, 1/2"x3/8", zlato SL017
expedícia do 8 dní70,81 €
Pri platbe vopred iba 67,00 €
Mohlo by vás zaujímať

