BELLA držiak uterákov 340mm, chróm FA301
BELLA držiak uterákov 340mm, chróm FA301
| Výrobca: | Výrobca: Sapho |
| Kód: | Kód: UBC-FA301 |
- Inštalácia (vŕtaním) na ľavý alebo pravý bok skrinky
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Šírka | 340 mm |
| Výška | 25 mm |
| Hĺbka | 50 mm |
| Farba | Chróm |
| Materiál | Oceľ |
| Hmotnosť / ks | 0.5480 kg |
| Balenie | 1 ks |
| EAN | 8590913909948 |
| Taric | 74182000 |
| Záruka | 2 roky |
Podobný tovar
BELLA držiak uterákov 400x25x70mm, biela FA311W
expedícia do 8 dní47,32 €
Pri platbe vopred iba 45,00 €
BELLA držiak uterákov na bok skrinky 250mm, chróm FA115
expedícia do 8 dní35,40 €
Pri platbe vopred iba 34,00 €
Mohlo by vás zaujímať


